• Sprzęt Kross Level A3 [*]
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pazur Lęborskiego Lwa

Niedziela, 16 września 2012 · dodano: 16.09.2012 | Komentarze 2

Mimo znajomości trasy i pewnej wprawy w jej pokonywaniu na niektórych zjazdach robiło się gorąco. Przykładowo na pierwszym zjeździe na muldzie tak mnie podbiło, że pokonałem około 10 metrów na przednim kole. Przedostatni zjazd był dziś w pełni przejezdny. Obawiałem się go strasznie, a udało się go pokonać 5 razy: 2 na wyścigu, raz na objeździe, raz między objazdem a wyścigiem i raz po wyścigu :) Gleby dziś nie było. Miejsce jest nie do końca zadowalające, ale też nie ma tragedii. Zająłem 19/54 w open i 9/18 w M1 na dystansie HOBBY. Pierwsze okrążenie pojechałem na kole, drugie niestety już sam. Zabrakło sił, by gonić za grupą. O ile na pierwszym nie miałem problemów, to na drugim wszystkie podjazdy ostro weszły w nogi. W losowaniu nic nie wygrałem, jednak właściwie nie ma co żałować - bidony, notesiki i czapki (zwykłe czapki z daszkiem). Dzień na plus.

Dodatkowo gratulacje dla Michała Ch. Po raz pierwszy pokonał mnie na wyścigu i rozpędził się tak, że pokonał nawet Maćka i Błażeja.
Drugą osobą, której należą się ogromne gratulacje jest drugi Michał. Decyzję o starcie podjął na 10min przed startem wyścigu :) Zważywszy na jego tegoroczne dzieje sam start jest już w mojej opinii ogromnym sukcesem. A wynik... Szaleństwo. Zajął 9 miejsce w open i 4 w M3. Świetny start. :D